Спроби суїциду
6 липня до приймального відділення Здолбунівської ЦРЛ був доставлений з медикаментозним отруєнням житель Здолбунова Щ., 1980 р. н. Як виявилося, це була спроба суїциду. Після надання допомоги Щ. поміщений для лікування у реанімаційне відділення лікарні.
Цього ж дня до приймального відділення був доставлений здолбунівчанин К. з різаною раною нижньої третини передпліччя, яку він собі завдав в результаті суїцидальної спроби. Після надання допомоги бідолаху відправили додому.

Горе макове
5 липня до райвідділу міліції надійшло повідомлення невідомої жінки про те, що на своїй присадибній ділянці житель с. Ступно Б. вирощує велику кількість снодійного маку. При виїзді слідчо-оперативної групи на місце події дана інформація підтвердилася. Кількість вирощуваних рослин становила 1540 штук.

Поживитись не вдалося
Двоє жителів с. Уїздці К. та Г. серед білого дня перевозили гужовим транспортом викрадений з території колишнього фермерського господарства брухт чорного металу. Під час транспортування “товару” вони й були затримані працівником міліції.

Залишив інтернат
8 липня чергова медсестра Урвенського ПНІ повідомила у міліцію, що о 4.00 цього дня самовільно залишив вказаний лікувальний заклад його підопічний М., який має діагноз “легка розумова відсталість в стадії вираженої дебільності”. Обставини події встановлюються.

Залучила до бродяжництва сусідку-першокласницю
Увечері 10 липня жителька с. Богдашів П., 1995 р. н., підговоривши свою сусідку-першокласницю З., разом покинули місце проживання, про що у райвідділ міліції і повідомила мама семирічної дівчинки. Як відомо, П. неодноразово покидала місце проживання та має незначні психічні розлади здоров’я.
За матеріалами Здолбунівського РВ УМВС підготувала 
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry