На виконання Указу Президента України від 11.07.2005 р. № 1086 “Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей”, Постанови Верховної Ради України від 3.02.2011 р. № 2992-VI “Про рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні “Молодь за здоровий спосіб життя”, а також для забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми і відносно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ під час весняних шкільних канікул у березні 2011 року на Здолбунівщині проходили загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи “Канікули”.
Відділенням кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області разом із службою у справах дітей РДА проведено 4 спільні рейди в місцях масового скупчення молоді з метою виявлення та вилучення з громадських місць неповнолітніх, які займаються бродяжництвом, пияцтвом, жебрацтвом, самовільно залишили сім’ї чи заблукали.
З 21 по 28 березня 2011 року в ході проведення рейдів було виявлено 5 неповнолітніх осіб, які палили цигарки та розпивали спиртні напої в громадському місці. На правопорушників складено адміністративні протоколи за частиною 1 ст. 178 та частиною 1 ст. 175-1 КУпАП України, а семеро батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною першою ст. 184 КУпАП України “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей”. Також було виявлено два факти продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів працівниками торгівлі.
Юрій СІРАК,
начальник Здолбунівського 
РВ УМВС України в Рівненській області, 
підполковник міліції.

Comments are now closed for this entry