Померла від пігулок
У приймальне відділення центральної районної лікарні була доставлена з медикаментозним отруєнням жителька м. Здолбунова Ганна Я. Медикам не вдалося врятувати життя дівчині, яка згодом померла в реанімації.

Викрали колеса від авто
Інструктор локомотивного депо Сергій Булгаков повідомив райвідділ міліції про те, що в ніч на 14 грудня невідомі особи зняли з його автомобіля “ВАЗ 2101” два колеса. Транспортний засіб без нагляду у цей час знаходився на вул. Гончара м. Здолбунова.

"Розважався" хуліган
Житель м. Здолбунова В’ячеслав Д. з хуліганських спонукань одного вечора в кафе “Лелека” пошкодив стілець і побив посуд. Сума збитку та обставини події встановлюються міліцією.

Врятували від смерті
В реанімаційне відділення центральної районної лікарні з діагнозом суїцидальна спроба потрапив житель м. Здолбунова Артем Р. Медикам вдалося врятувати життя хлопця.

Злодії обікрали підприємця
В ніч на 17 грудня невідомі особи залізли в адміністративне приміщення підприємства “Квітень” і поцупили звідти електродвигун та акумулятор іноземного виробництва.

Студентка вчинила насильство
Житель м. Здолбунова Олег С. повідомив райвідділ міліції про те, що його дружина, студентка вишу, вчинила над ним фізичне та психологічне насильство.

З КАМАЗа пропали акумулятори
На вул. Калнишевського м. Здолбунова невідома особа з КАМАЗа – 5410 викрала два акумулятори, які належали підприємцю Василю К.

Крадіжка з дитячої коляски
Житель м. Здолбунова Ігор С. звернувся у райвідділ внутрішніх справ із заявою, що 18 грудня біля магазину “Локомотив” з дитячої коляски, яку він залишив без нагляду, невідома особа витягнула гроші на суму 250 гривень, посвідчення водія та годинник.
Добірку за матеріалами
РВ УМВС України в Рівненській
області підготував Євген Шилан.

Comments are now closed for this entry