Останнім часом люди все менше довіряють банкам і зберігають свої заощадження вдома, прагнучи сховати їх якомога надійніше. Проте, квартирні злодії, на жаль, добре знають перелік "найнадійніших", як нам здається, схованок. Приголомшує і надзвичайна різноманітність предметів розкрадання. Крадуть все: від поношених речей до коштовностей і дорогої апаратури. Нерідко потерпілі скаржаться, що навіть з холодильників зникли всі їстівні припаси.
Нехтуючи простими правилами безпеки, ви, самі того не підозрюючи, допомагаєте зловмисникам, адже дуже часто причиною квартирної крадіжки стає звичайна неуважність мешканців: незачинені двері, відкриті кватирки, записка в дверях «ключ під килимком», квартири без сигналізації.
Так, з початку року до Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області надійшло 16 заяв та повідомлень про вчинення крадіжок, з яких 8 не розкрито.
Як забезпечити недоторканність свого житла й у такий спосіб зберегти все те, що було нажито за багато років?
Найнадійніший захист вашого житла від квартирних злодіїв забезпечить державна служба охорони при УМВС України в Рівненській області. Підключивши ваш будинок або квартиру до пульта централізованої охорони, ви можете бути упевненими, що в разі надходження сигналу, співробітники ДСО негайно виїдуть на вашу адресу (протягом трьох-п’яти хвилин), а оперативність надходження інформації про злочин, що скоюється, сприяє затриманню зловмисників прямо на місці злочину. Це гарантовано забезпечить збереження вашого майна.
Станом на 1.10.2010 року підрозділом Здолбунівського МВДСО УДСО при УМВС України в Рівненській області охороняється 114 об’єктів, з них 48 кнопок тривожного виклику нарядів міліції та 26 приміщень з особистим майном громадян.
Державна служба охорони може надійно забезпечити захист вашого майна. І якщо, припустимо, з вини ДСО буде спричинений вам збиток (а таких випадків поки що не зареєстровано), то цей збиток буде гарантовано відшкодований потерпілому у повному обсязі. Ще не було випадку, щоб злодій-домушник зміг зникнути з місця злочину, оскільки після спрацювання тривожної сигналізації буквально через 3-4 хвилини група затримання вже прибуває на місце.
Тож, шановні здолбунівчани й мешканці району, не дозволяйте зловмисникам поживитися вашим майном! Будьте пильні!
Юрій СІРАК,
начальник Здолбунівського 
РВ УМВС України в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry