Вже стало традицією, що працівники Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області у перший день нового навчального року відвідують загальноосвітні школи району. Цьогоріч вони теж вітали учнівську молодь. До участі у цій приємній місії був залучений майже весь особовий склад райвідділу.
Мені випала честь побувати на святкових першовересневих лінійках у Мізоцьких НВК та школі-інтернаті. Вітаючи вихованців цих закладів зі святом, щиро бажав їм вирости людьми з великої літери і стати в майбутньому достойною опорою держави. Крім того, учням було вручено подарунки.
Правоохоронці - за здорову, сильну, мужню, фізично розвинену націю, яка б ніколи не зупинялася на досягнутому. Головне чого повинні навчатися діти в школі, це любити своїх рідних та близьких, свою Батьківщину, поважати педагогів і не порушувати Закону.
Діяльність Міністерства внутрішніх справ України спрямована саме на захист прав дитини. Захищаючи права будь-якого хлопчика чи дівчинки, міліціонер захищає насамперед свою дитину, адже чужих дітей не буває.
Сподіваюсь, що подібні зустрічі частіше відбуватимуться у кожному навчальному закладі, адже правоохоронці завжди раді спілкуванню з нашою молоддю.
Юрій СІРАК,
начальник Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області, підполковник міліції.

Comments are now closed for this entry