17 липня 2010 року працівниками Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області спільно з службою у справах дітей, відділом освіти, відділом культури і туризму райдержадміністрації, Здолбунівською ОДПІ на території району проведено профілактичне відпрацювання з метою недопущення скоєння злочинів та адміністративних правопорушень, виявлення неповнолітніх, схильних до вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, перевірки дотримання суб’єктами господарської діяльності законодавства щодо реалізації спиртних напоїв неповнолітнім.
Під час рейду виявлено більше двадцяти правопорушень. Найпоширеніші з них - розпивання спиртних напоїв і поява в громадських місцях в п’яному вигляді, дрібне хуліганство, куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.
Зокрема, п’ятеро неповнолітніх, які палили, виявлено в кафе “Мисливець” та “Сім-Сім”, що в м. Здолбунів, двох - на дискотеці у Здовбицькому будинку культури. З дітьми було проведено профілактичну роботу та відправлено їх додому.
У с. Здовбиця біля магазину “Мальва” після 22 години було виявлено двох неповнолітніх, учнів Здовбицької ЗОШ, які пили пиво. Дітей доставлено додому, передано батькам, проведено профілактичну роботу, а працівники РВ УМВС склали відповідні адміністративні протоколи.
Складено адмінпротокол за ст. 184 ч. 1 КУпАП України на батьків неповнолітнього П., якого під час рейду було виявлено після 22.00 у нетверезому стані по вул. Липки сел. Мізоч і доправлено додому. У п’яному вигляді біля клубу с. Дермань-І перебував того дня і неповнолітній М., житель м. Нетішин.
З працівниками торговельних закладів проведено профілактичну роботу щодо необхідності дотримання ними ліцензійних умов реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пива у частині, що стосується продажу цієї продукції особам (неповнолітнім), які не досягли відповідного віку, встановленого законодавством.
Одночасно інформуємо, що поява неповнолітніх після 22 години на вулицях без супроводу дорослих тягне за собою відповідальність батьків за ст. 184 КУпАП України.
Шановні батьки та мешканці району! Працівники райвідділу і надалі проводитимуть подібні заходи, спрямовані на нормалізацію і покращення криміногенної обстановки в районі.
Вікторія ГЕТМАНЧУК,
помічник дільничного інспектора міліції 
Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області, сержант міліції.

Comments are now closed for this entry