Як ви гадаєте, чи існують нині правоохоронці, яким не байдужі людські проблеми? На це запитання я впевнено можу відповісти - так. І підтвердженням цьому є сумлінна робота дільничного інспектора міліції Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області лейтенанта міліції Олександра Павловича Концимала, який щиро переймається бідами та соціально-побутовими проблемами мешканців Здолбунова.
Життєвий принцип дільничного інспектора: допомагати людям, жити чесно і справедливо, бути відданим обраній професії, завжди досягати поставленої мети.


Народився Олександр Павлович Концимал 1977 року в с. Голишів Рівненського району. В 2007 році закінчив Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж. В органах внутрішніх справ працює з березня 1998 року. Нині Олександр Павлович обслуговує адміністративну дільницю № 3 м. Здолбунова, де проживає понад 5 тисяч населення.
За весь час служби в правоохоронних органах О. П. Концимал зарекомендував себе грамотним, ініціативним співробітником. В роботі проявляє наполегливість, здатний аналізувати великий обсяг інформації та швидко приймати вірне рішення, беручи на себе відповідальність за його виконання.
В колективі користується авторитетом та повагою, завжди готовий прийти на допомогу. Ввічливий, уважний, тактовний у стосунках з громадянами та колегами, вміє контролювати свій настрій та поведінку, розсудливий. Добре володіє табельною вогнепальною зброєю, спортивну форму підтримує на належному рівні.
З початку 2010 року Олександр Павлович особисто розкрив 3 злочини загальнокримінальної спрямованості, склав 39 адміністративних протоколів, добре вивчив ситуацію на своїй адміністративній дільниці, встановив тісні стосунки з керівниками підприємств.
На службу в правоохоронні органи Олександр Павлович пішов за покликанням. Ще з дитинства був впевнений, що саме з цією професією пов’яже своє життя. Не змінилися наміри і в юності, не шкодує про це і нині.
- Загалом робота “міського шерифа” мені подобається, - розповідає правоохоронець, - але як і в будь-якій іншій тут є певні труднощі. Нині працювати важче - змінилося ставлення громадян до міліціонерів загалом. Раніше дільничного поважали, боялися людського осуду - який же сором, коли дільничний до домівки завітає чи просто на вулиці зауваження зробить. Але ж багатьох на шлях злочину штовхають безробіття, нужда, а є й такі, які втратили повагу до держави, людини. Особливо непокоїть молодь, чимало представників якої позбулися віри в майбутнє, нехтують моральними цінностями. У деяких правопорушників зник страх перед покаранням. Але самим лише покаранням нічого не доведеш, не виправиш. Іноді слово чи зауваження набагато більше значать, ніж протокол або штраф, не беручи до уваги кримінальної справи. Та ще й на роботу далекувато добиратися, адже моє село Голишів Рівненського району знаходиться за 60 кілометрів від Здолбунова.
У роботі досвідченого правоохоронця було багато цікавих ситуацій, випадків. Ось що розповів Олександр Павлович про один з них:
- Днями телефонує до мене один чоловік та повідомляє, що його побила сковорідкою дружина, через те, що їй не сподобався запах ковбаси, яку він смажив. В подальшому стало відомо, що тілесні ушкодження в чоловіка були незначні, а конфлікти досить часті “гості” в їхній домівці. З неспокійним подружжям довелося провести бесіду профілактичного характеру, а дружину - притягнути до адміністративної відповідальності.
Найбільше Олександр Павлович Концимал цінує свою роботу. Поважає людей, заради яких працює, намагається щодня робити їм добро, приносити користь. Розуміє, що авторитет дільничного – найголовніша профілактична дія, і лише завдяки спільній турботі про збереження Закону можна досягти бажаних результатів.
Пишається ним і його родина. Дружина, Руслана Миколаївна, та два сини - Сергій та Василь, які з розумінням ставляться до непростого фаху чоловіка та батька, захоплюються ним, всіляко підтримують його і в бідах, і в радостях.
Вікторія Гетманчук,
помічник дільничого інспектора міліції Здолбунівського РВ УМВС, сержант міліції.

 

Comments are now closed for this entry