Як відомо, в минулому, 2011 році, у нашій державі зібраний рекордний врожай зернових та картоплі. Але разом з тим у трудівників полів виникли проблеми з реалізацією плодів своєї праці.
Я також маю свій город, де вирощую картоплю, інші сільськогосподарські культури. Маю біля дому садок, де ростуть фруктові дерева, кущі ягід, а також дерева волоських горіхів, серед який є й такий, якому сто років. Як і багато здолбунівчан, займаюся своєрідним “бізнесом” - б’ю, лущу горіхи та здаю їх заготівельникам в м. Рівне. В минулі роки від цього мав непоганий прибуток – міг заплатити за газ за цілий рік.
Однак бажаючих заробити на горіхах з кожним роком стає все більше, як зростає і кількість перекупників, посередників, котрі добряче гріють на цій справі руки, отримуючи прибутки значно більші, ніж ті трудівники, що виростили цей врожай.


Готувати горіхи до здачі - не так вже й просто. Адже заготівельники приймають лише ті плоди, які мають вигляд “метеликів” або “четвертинок”. Торік горіхи вродили дуже добре. Користуючись цим, посередники намагаються виманити врожай в господарів за півціни. Цей делікатесний продукт, що широко використовується в харчовій, кондитерській промисловості, в основному відправляють за кордон. Тож багатий врожай горіхів у 2011 році великих прибутків трудівникам не приніс, але я радий й тому, що є. Буде хоч якась підмога для сім’ї, бо тривалий час хворію й іншим способом підзаробити не маю змоги.
Хочу також відзначити, що займаючись лущенням горіхів, винайшов пристрій, який дає змогу ефективно, без ушкоджень обробляти плоди. Ця безударна технологія забезпечує високий результат роботи.
Костянтин ЖАБЧИК,
м. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry