Інформаційно-роз’яс­нювальні заходи задля надання особам з числа внутрішньо переміщених та учасників АТО комплексних інформаційних послуг за принципом «центру під єдиним дахом» відбулися 27 серпня на Рівненщині.
За ініціативи районного центру зайнятості заходи, спрямовані на активізацію соціальної та психологічної підтримки осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, а також демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, відбулися і в нашому районі. До проведеного центром зайнятості «Дня інформування» долучилися представники установ та організацій району, які надають послуги цій категорії населення.


Актуальною інформацією щодо комплексу надання послуг, видів допомог та пільг учасникам АТО і членам їх
сімей, а також щодо змін у пенсійному законодавстві поділились представники управлінь соціального захисту населення та Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі. Долучився до заходу також начальник відділення забезпечення Здолбунівського районного військового комісаріату Віктор Кулінець, який розповів присутнім про специфіку роботи установи та продемонстрував інформативність «дорожньої карти». Головний спеціаліст відділу освіти Здолбунівської РДА Ірина Рудько ознайомила відвідувачів з можливістю отримання освітніх послуг сім’ями, які мають дітей різного віку. Спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Стерник поінформувала про надання соціальної та психологічної підтримки учасникам АТО. Керівник ГО «Здолбунівська сотня самооборони» Юрій Пшеничний розповів про мету та завдання організації, про допомогу з боку членів громадської організації воїнам АТО та демобілізованим.
Тим часом керівник Здолбунівської спілки учасників бойових дій та АТО (УВО) Валерій Багамедов поінформував присутніх про створення спілки, її завдання, мету та здобутки, а також повідомив про можливість адресного звернення до спілки та отримання необхідної допомоги. Під час заходу кожен з учасників мав змогу як надати, так і отримати корисну інформацію.
Надія БІЛОУС,
Здолбунівський РЦЗ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити