12 грудня з ініціативи Здолбунівського районного центру зайнятості в рамках декади зайнятості було проведено нараду із соціальними партнерами «Партнерські засади у роботі служби зайнятості: ми робимо крок назустріч».
Захід відбувся за участю заступника голови райдержадміністрації, депутата районної ради Валентини Бондарчук, начальників управління соціального захисту Миколи Бортника та управління пенсійного Фонду Світлани Жовтанюк, директора Районного центру для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Павлової, директора фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Сергія Гридіна, в.о. начальника фонду соціального страхування від нещасних випадків Світлани Козачок, директора Центру надання адміністративних послуг Світлани Муляр, директора Територіального центру надання соціальних послу Анатолія Ліщинського.


До уваги учасників було представлено матеріали про роботу центру в сучасних економічних умовах, проаналізовано стан виконання завдань, заступник директора районного центру зайнятості Оксана Шнайдер надала вичерпну інформацію щодо виконання технологічних процедур в роботі з клієнтами, провела презентацію організації роботи з обслуговування безробітних громадян та роботи інформаційних секторів центру зайнятості. Під час обговорення стану ринку праці Здолбунівського району, перспектив щодо роботи у 2015 році, присутні торкнулися ряду важливих питань, зокрема, заступник голови РДА В.Бондарчук відмітила важливу роль центру у вирішенні питань соціального захисту населення району, зауважила на необхідності вирішення питання щодо співфінансування громадських робіт, забезпечення зростання зайнятості за рахунок легалізації трудових відносин. Було прийнято рішення про надсилання на підприємства, організації та установи району листів щодо захисту прав і працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, що потребують соціального захисту; з роз’яснення основних положень порядку видачі ваучерів та неформального професійного навчання; працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.
Підсумовуючи проведену роботу, учасники обговорили актуальні питання формування ринку праці та визначили подальші напрямки співпраці для реалізації основних завдань, які стоять сьогодні перед службою зайнятості.

Comments are now closed for this entry