Цьогоріч у центрах зайнятості області зареєструвалося 31,6 тис. шукачів роботи. Працевлаштовано майже 19 тисяч осіб, або ж на 3,7% більше, ніж за такий же період минулого року. 1162 особи вже працюють за рахунок дотацій роботодавцям з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, ще 370 – отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
У базі даних обласної служби зайнятості упродовж січня–серпня поточного року налічувалося понад 23 тисячі вакансій, що надійшли від 5 тисяч роботодавців. Кількість наявних вакансій зменшилася проти відповідного періоду минулого року на 4,2 тисячі одиниць або на 15,2 відсотка. Середній розмір оплати праці в розрахунку на одну вакансію становив 1295 гривень, при цьому 40,7 відсотка вакансій були із мінімальною зарплатою, 56,6 - із зарплатою не вище середньообласної і лише 2,6 відсотка вакансій – із зарплатою вище середньої по області.


Станом на 1 вересня 2012 року залишалися актуальними 1729 вакансій. Серед них: для робітників – 905 вакансій; 565 – для службовців; 259 – для осіб, які не мають професії або займали місця, що не потребують спеціальної підготовки. Для працівників сільського господарства станом на кінець липня 2012 року налічувалось 99 вакансій. Навантаження на одне вільне робоче місце в середньому по області становить 11 осіб. Найвищий цей показник у Володимирецькому районі (127 осіб), найнижчий – у м. Рівне та Березнівському районі (6 осіб).
У центрах зайнятості області за вісім місяців поточного року зареєстровано 7,6 тис. договорів між працівниками та фізичними особами-підприємцями.
Інформацію надано Рівненським
обласним
центром зайнятості.

Comments are now closed for this entry