Актуально
Нові електронні можливості у сфері подання звітності пропонує Державна служба зайнятості України. 
Новий унікальний сервіс – подання електронної фінансової і статистичної звітності по телекомунікаційних каналах зв’язку, що надає роботодавцю низку додаткових переваг. 
Сучасно
Система iforma ( www.iforma.com.ua ) дозволить юридичним і фізичним суб’єктам підприємницької діяльності спростити підготовку фінансової і статистичної звітності, а також процес її подання до державних органів. 
Зараз звітність подається юридичними і фізичними особами у вигляді: 
паперових бланків; 
в електронному вигляді на магнітному носієві з обов’язковим одночасним поданням паперової копії; 
в електронному вигляді через спеціалізованих операторів зв’язку (подання звітності в електронному вигляді здійснюється за ініціативою роботодавця). 
Система iforma ( www.iforma.com.ua) дозволяє автоматизувати процес підготовки даних фінансової і статистичної звітності, забезпечуючи: 
введення, розрахунок і зберігання форм звітності; 
друк заповнених форм звітності на бланку; 
експорт введених в електронні форми даних – для передачі до державних установ по захищених телекомунікаційних каналах зв’язку. 
Зручно
Зручність роботи з системою забезпечується завдяки тому, що програма iforma: 
має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс; 
здійснює контроль помилок введення і контроль заповнення обов’язкових полів; 
надає можливість прискореного введення даних з використанням довідників і класифікаторів, наявних у системі; 
містить актуальні розрахункові коефіцієнти, а також автоматичне заповнення розрахункових полів; 
виводить бланки звітності на екран в тому ж вигляді, в якому вони видаються на друк; 
зберігає всі введені документи; 
надає можливість корегування заповнених форм, всі корегування зберігаються; 
оперативно актуалізує форми звітності у разі їх зміни або затвердження нових форм. 
Все це дозволяє фахівцям, що працюють з системою iforma, не тільки економити робочий час, що витрачається на підготовку звітності для подання в державні установи, але і запобігати появі помилок та дублюванню документів. 
Для того, щоб подати звітність у електронному вигляді, роботодавець на сайті www.iforma.com.ua формує відповідний звіт, підписує електронним цифровим підписом та натискає «Надіслати». Після цього звіт проходить по зашифрованих каналах зв’язку до абонента – Державної служби зайнятості. Роботодавець, після того, як здав звіт, отримує протягом декількох хвилин квитанцію про його відправлення. Це аналогічно штампу на пошті. Потім, упродовж години отримує квитанцію з відміткою про прийняття звіту. 
Використання продукту iforma відповідає всім вимогам законодавства, оскільки він сертифікований на відповідність вимогам до формування звітності в електронному вигляді. 

Вигідно
Подання фінансової і статистичної звітності в електронному вигляді по захищених телекомунікаційних каналах зв’язку через систему iforma надає роботодавцю низку додаткових переваг: 
економія часу за рахунок передачі звітності безпосередньо з офісу роботодавця протягом декількох хвилин без подальшого дублювання документів на паперовому носієві; 
звітність може бути відправлена до державної установи цілодобово і без вихідних; 
гарантоване підтвердження доставки звітності, яке має юридичну силу в спірних ситуаціях; 
прислані платником до державної установи дані проходять вхідний контроль і генеруються відповідно до попередніх даних платника автоматично, що унеможливлює технічні помилки і підвищує оперативність обробки інформації; 
статистична звітність щодо наявності вакансій, що надходитиме в режимі on-line, оперативніше потраплятиме у загальнодержавну базу даних вакансій та буде доступною для використання шукачами роботи по всій Україні. Оперативніше укомплектування вакансій не призводитиме до збитків від простоїв вільних робочих місць на Вашому підприємстві. 
За додатковою інформацією звертайтеся у центри зайнятості за місцем реєстрації або в обласний центр зайнятості за тел. 26-18-93 (відділ організації надання послуг роботодавцям).


Comments are now closed for this entry