Івачківський будинок культури вважається одним із кращих в районі. Очолює цей культосвітній заклад справжній ентузіаст своєї справи, пропагандист національного мистецтва, народних традицій і звичаїв Тетяна Мельник. Вона спільно із своїм активом організувала народний аматорський хор, зразковий дитячий духовий оркестр, ансамбль народної пісні, студію народного танцю, чоловічий квартет “Гомін”.

     Ці творчі самодіяльні колективи – постійні учасники багатьох районних свят. Минулого року вони брали участь в урочистостях до Дня працівників сільського господарства, Дня Незалежності України, в концерті на Гурбах з нагоди 65-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, виступали з благодійними концертами перед мешканцями Здолбунівського будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів.
     Різнопланова мистецька палітра Івачкова. В репертуарі учасників художньої самодіяльності популярні українські, стрілецькі і повстанські пісні. Але керівники аматорських колективів - Тетяна Мельник, Анатолій Тхор, Олексій Павлусь, Ганна Яцюк повсякчас дбають про його поповнення новими творами.
Ірина ГРИНЮК,
жителька м. Здолбунова. 

Comments are now closed for this entry