Минулого понеділка у районному будинку культури було, як кажуть, яблуку ніде впасти. Там на урочистості з нагоди свого професійного свята зібрались працівники культури та аматори народного мистецтва Здолбунівщини – тісне коло колег-митців, творчих особистостей, однодумців. Безліч добрих, теплих і щирих, зворушливих привітань адресували їм почесні гості, шанувальники мистецтва, ветерани культурної ниви. Кращим працівникам галузі та призерам різноманітних творчих змагань під час свята було вручено грамоти Міністерства культури і туризму України, Рівненського обласного управління культури, Здолбунівських райдержадміністрації, районної та міської рад. Піднімались на сцену для вручення подарунків та нагород митцям і представники політичних і громадських об’єднань.
Підсумував зроблене впродовж останнього року для розвитку культурної та туристичної галузей в районі Олег Богданович Грушицький, начальник відділу культури і туризму РДА. Він же вручив подяки відділу тим, хто своєю працею чи допомогою сприяв творчим здобуткам художніх колективів, виконавців, чи покращенню матеріально-технічної бази галузі.
А ще у залі того дня лунали музика і спів. Художні колективи та виконавці Здолбунівщини, гості з Рівного демонстрували своє мистецтво. Вигуками “Браво!” та гучними оплесками дякували їм присутні у залі за вдало вплетені у канву свята художні номери.
Дійство тривало майже три години, але ніхто з його учасників цього не помітив, настільки воно було приємним, сповненим душевного тепла. Творці й хранителі духовних багатств нашого краю мали чудову нагоду зібратись разом, порадіти одне за одного, добре відпочити.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry