На фестивальній сцені - вчительський ансамбль народної музики Мізоцької музичної школи.

На фестивальній сцені - вчительський ансамбль народної музики Мізоцької музичної школи.

У м. Рівне 22-24 травня цього року відбувся ІІ відкритий Всеукраїнський фести­валь-конкурс виконавців на народних інструментах “Мереживо” пам’яті заслуженого діяча мистецтв України Олександра Федоровича Степанова. Участь у цьому заході взяли творчі колективи та окремі виконавці з Рів­ненської, Волинської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Київської, Хмель­ницької, Житомирської та інших областей України.


Виступали на фестивалі-конкурсі і творчі колективи Мізоцької музичної школи. Це були вчительське тріо бандуристів у складі Жанни Ковальчук, Наталії Гаврилюк та Мирослави Мосейчук, ансамбль гітаристів у складі Іллі Медведя, Юрія Семенченка, Віталія Глембоцького та Олександра Гефтер (солісти - викладач по класу кларнета Микола Захарчук та викладач по класу скрипки Ірина Ізотова), а також вчительський ансамбль народної музики у складі Віктора Устянчука, Олександра Гефтер, Жанни Ковальчук, Миколи Захарчука, Миро­слави Мосейчук, Ірини Мариніної, Наталії Гаврилюк, Анатолія Ольховця й Ірини Ізотової.
І дуже приємно, що ці творчі колективи потішили своїми здобутками. Адже І місце посів вчительський ансамбль народної музики, ІІІ місце в жанрі малих інструментальних вчительських колективів вибороло наше тріо бандуристів, а ансамбль гітаристів став дипломантом конкурсу-фестивалю.
Для участі у заключному гала-концерті ІІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю виконавців на народних
інструментах “Мереживо” пам’­яті О. Ф. Степанова відібрали найкращих окремих виконавців та колективи. До їх числа увійшов і вчительський ансамбль народної музики Мізоцької музичної школи.
Анатолій ОЛЬХОВЕЦЬ,
директор Мізоцької музичної школи.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити