Народна пісня, сучасна поезія, естрадне мистецтво – все це об’єднане під одним дахом в нашому районному будинку культури. Тут працюють талановиті спеціалісти – одна творча сім’я, члени якої завжди підтримують один одного і теплим словом, і ділом. А якщо сперечаються, то тільки тоді, коли перебувають у творчому пошуку, адже занадто критично і вимогливо ставляться до себе.
Значну увагу приділяють працівники районного будинку культури морально-естетичному, патріотичному вихованню юнаків та дівчат. З метою підтримки талановитої творчої молоді, популяризації сучасної поезії, виховання юні на кращих зразках української класичної літератури, розвитку нових напрямків у сучасному естрадному мистецтві, дослідженні фольклору та етнографії нашого краю, в РБК впродовж року працюють народний самодіяльний ВІА “Візерунки”, театр читця “Пошук”, оркестр народних інструментів, ансамбль бандуристів, хоровий колектив, вокальний гурт “Мірина”, ансамбль інструментальної музики, драматичний колектив, студія образотворчого мистецтва.
Допоки будуть існувати творчі колективи, не мілітимуть джерела народної творчості, не розпорошиться, мов пух, харизматичний дух нашого народу. Тож запрошуємо всіх бажаючих до участі в цих колективах. Ви почерпнете багато нового та цікавого, поринете у світ прекрасного, знайдете нових друзів.
Елеонора СТЕЦЕНКО,
директор районного будинку культури.

Comments are now closed for this entry