Нещодавно в клубі с. Здовбиця відбувся концерт народного аматорського фольклорного колективу “Здовбицькі молодички” під керівництвом Раїси Василівни Тебенько. У виконанні майстрів сцени пролунали українські народні пісні, стрілецькі, повстанські та колядки. Зокрема, цікавість у аудиторії викликали обрядові і косарські пісні. Виступ пройшов на належному фаховому рівні, хоча, крім керівника колективу, ніхто з виконавців не має відповідної освіти. Це якраз той випадок, коли кажуть, що люди співають душею і серцем, передаючи стилістику і колорит пісень рідного краю, які вони перейняли від своїх мам і бабусь.
     Костюми, сценічна культура і невимушена поведінка на сцені під час виступу підкреслили високий рівень виконавської майстерності цього колективу, до складу якого входять як студенти-першокурсники, так і виконавці пенсійного віку.
     Народний аматорський фольклорний колектив “Здовбицькі молодички” своєю творчістю доносить до слухачів високу мораль української народної пісні, музичну культуру, основану на етнографічному грунті, і щире слово зі сцени клубу рідного села.
Наталія УЖИНСЬКА, 
студентка РДГУ.


Comments are now closed for this entry