Незбагненна влада музики та пісні над людиною, вони примушують радіти й плакати, допомагають пережити горе, зняти душевний стрес, зцілити сердечні рани. Пісня - стародавній вид мистецтва, здатний об'єднувати людей, і в цьому її найбільша сила. Різні за характерами, звичками, поглядами на життя, пристрастями, моральними принципами, люди на концерті, затамувавши подих, однаково схвильовано й благоговійно завмирають під зливою дивовижних, чаруючих звуків. І вже на другий план відходять життєві негаразди й турботи, лишається тільки мистецтво, яке очищає душу від усього несуттєвого, мізерного, буденного, підносить нас до висот розуміння сенсу життя.
Третього липня цього року в міському гідропарку відбувся творчий звіт народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Візерунки» Здолбунівського районного будинку культури. Колектив заснований в січні 1971 року. З 1978 року незмінним керівником народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Візерунки» є Олександр Стельмашук. За час свого існування ВІА набув високої виконавської майстерності, сценічної культури, наповнив репертуар новими авторськими творами та творами місцевих композиторів.
Виконавські можливості ансамблю заслуговують найкращих характеристик: стильова різноманітність поєднується з технічною досконалістю, інтонаційна свобода створює благодатний грунт для багатої інструментальної палітри.
Ось і минулої неділі, незважаючи на холодну погоду, прихильники колективу прийшли насолодитися виступом ансамблю. Порадували глядачів своїм співом Віктор Захарчук, Ігор Стельмашук, Валерій Стельмащук.Чарівні звуки саксофона лунали у виконанні Олександра Стельмашука. Та найбільше оплесків глядачів отримала Ольга Бабич, від її співу світлішав похмурий день.
Є багато видів мистецтва, але музика, пісня - це завжди зустріч з радістю польоту, можливість мріяти й сподіватися на здійснення своїх надій.
Валентина ТЕРЕБІЙЧУК,
провідний методист
районного будинку культури.

Comments are now closed for this entry