14 березня цього року відбулась творча зустріч художніх колективів Здолбунівського районного центру творчості для дітей та юнацтва зі студентами Дубенського коледжу мистецтв та культури Рівненського РДГУ. Ініціювала її проведення Ніна Василівна Боярчук, керівник зразкового ансамблю народного танцю “Барвінок” центру творчості.
У м. Дубно на запрошення керівництва коледжу завітали зразкові ансамблі народного танцю “Барвінок” (на фото), української народної пісні “Пролісок” та спортивного бального танцю “Ритм”, керівники яких - Н. В. Боярчук, А. В. Шеретюк, Н. М. Буздиган є випускницями цього навчального закладу.


Здолбунівчани дали концерт для студентів. Кожний номер його програми супроводжувався гучними оплесками. Атмосфера у залі була теплою, дружньою і доброзичливою. Глядачів ознайомили з творчими портретами колективів та їх керівників.
Чимало вдячних слів було адресовано нашим юним артистам та керівникам ансамблів. Їх творчі звершення і талант вселили у студентів коледжу надію, що колись і вони, присвятивши себе служінню мистецтву й розвитку хореографічних обдарувань, зможуть досягти таких же хороших результатів, успіху.
Після концерту для дітей організували екскурсію в музей м Дубно.
Поїздка і зустріч стали можливими завдяки тісній співпраці керівників художніх колективів центру творчості з батьками вихованців, завдяки їх небайдужості, а також фінансовій підтримці від керуючого філією банку “Аваль” А. В. Дольного, підприємців
С. Г. Москальчука, О. М. Літвінчук, директора транспортно-туристичної компанії EliteTrans А. К. Дмищука.
Тамара НЄДЄЛЬСЬКА,
культорганізатор
Здолбунівського районного
центру творчості для дітей та юнацтва.

 

Comments are now closed for this entry