Відкриття сьомого районного фестивалю культурно-дозвіллєвих комплексів відбулося 6 червня 2010 року на території Мізоцької селищної ради

Участь у першому етапі фестивалю взяли команди Копитківської, Богдашівської, П‘ятигірської, Білашівської, Урвенської сільських та Мізоцької селищної рад. Територія біля меморіалу Слави, де проходило відкриття свята, була святково прикрашена. Команди культурно-дозвіллєвих комплексів на чолі з селищним та сільськими головами вишикувалися перед імпровізованою сценою, тримаючи в руках свої емблеми.


Відкрив фестиваль голова Здолбунівської районної державної адміністрації, депутат районної ради Микола Євчук. До вітального слова також були запрошені голова Мізоцької селищної ради Богдан Похилюк, заступник голови районної ради Яків Мельник, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олег Грушицький. Останній зазначив, що призовий фонд фестивалю складає 30 000 гривень.
Конкурс художньої самодіяльності проходив у приміщенні будинку культури Мізоча, а спортивний – на місцевих спортивних майданчиках та у школі.
Мистецька програма фестивалю була приурочена 65-й річниці визволення України від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років і мала назву “І живуть у пам`яті народу його вірні дочки і сини”.
Шляхом жеребкування команди визначили порядок своїх виступів. Слід відзначити, що всі вони пройшли на достойному рівні. Майстерне декламування, прекрасний спів учасників концерту, відповідне звукове та світлове оформлення справили особливе враження на глядачів. У напівтемній залі лунали “вибухи” гармат, зі сцени лунали пісні і вірші про війну – знані і незнані… Не забули самодіяльні артисти і про матерів: про них співали, їм читали листи… А білашівська команда ще й оголосила імена загиблих героїв свого села.
А на спортивних майданчиках панували азарт, прагнення до перемоги, бойовий дух. Змагання з міні-футболу, волейболу, шахів і шашок, армспорту, гирьового спорту, настільного тенісу, перетягування линви згуртували всіх.
Ось результати змагань.
Міні-футбол: перше місце - П‘ятигори, друге – Богдашів, третє – Мізоч.
Змагання з волейболу: перше місце – копитківська команда, друге - мізоцька, третє – урвенська.
Шахи: перше – Мізоч, друге – П‘ятигори, третє – Копитків.
Шашки: перше – мізоцька, друге – копитківська, третє – п‘ятигірська команди.
Армспорт: перше – Копитків, друге – Мізоч, третє – Урвенна.
Гирьовий спорт: перше – Копитків, друге – Мізоч, третє – Урвенна.
Настільний теніс: перше – Мізоч, друге – Урвенна, третє – Білашів.
Перетягування линви: перше – Копитків, друге – Урвенна, третє – П‘ятигори.
Потім оголосили бали в сумі спортивних і мистецьких досягнень. Шосте місце отримала білашівська команда (90), п‘яте – богдашівська (107), четверте – п‘ятигірська (122). А призові місця, відповідно, зайняли: третє місце – Урвенський культурно-дозвіллєвий комплекс з сумою балів 139, друге - копитківська команда, отримавши 154 бали, а переможцем першого етапу сьомого районного фестивалю культурно-дозвіллєвих комплексів стала команда Мізоцької селищної ради (166 балів).
Вікторія БОНДАР,
 студентка МЕГУ.

 

Comments are now closed for this entry