У Глинському НВК з 29 травня по 8 червня діяв пришкільний табір «Ромашка». Тут учні поєднували вивчення англійської та німецької мов з іграми, цікавими флешмобами, різноманітними неординарними конкурсами, які виконували із задоволенням.
Хлопчики та дівчатка виготовляли одяг із підручних матеріалів, робили вишукані зачіски, інсценізували казки на новий лад, грали у різноманітні ігри, малювали малюнки на асфальті, виготовляли ляльки-мотанки з трави, рекламували свої вироби, малювали стінгазети. Також діти грали у міні-футбол та змагалися в естафетах.
Старшокласники організували дитячу дискотеку та танцювальний флешмоб, що дуже сподобалися дітям. Учні їздили на екскурсію у м. Острог, де відвідали старовинний замок, музей книги, Острозьку академію. Відвідали і Межирицький монастир. А також Костопільський район, де милувалися красою базальтових стовпів та насолоджувалися природою Рівненщини у музеї лісу.


Керувала виховним процесом завуч з виховної роботи Галина Валентинівна Мохіль, підготувала цікаві конкурси педагог-організатор Ірина Петрівна Козаченко, іноземні мови діти вивчали разом з вчителями Оленою Петрівною Москалець та Тетяною Іллівною Пашинською, а допомагали діткам навчатися та розвиватися їхні класні керівники і вчителі.
Ірина КОЗАЧЕНКО,
педагог-організатор Глинського НВК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити