Цей лист я написала під враженням розмов людей старшого покоління.
В основному це люди, які пережили війну, холод, голод, серед них є й учасники війни, які здобували такий бажаний для всіх мир.
Але разом зі спогадами проривається душевний біль через неповагу до них, лунають гучні слова обурення на адресу нашої Здолбунівської райдержадміністрації і особисто на адресу голови Сергія Кондрачука.
І тому я вирішила звернутися через газету до пана голови Здолбунівської райдержадміністрації. Я одна з тих мешканців Здолбунова, чиї батьки були учасниками Великої Вітчизняної війни. Батько служив у розвідці – дійшов до Берліна, мама працювала на оборону в тилу, ремонтувала військову техніку.
Голів райдержадміністрації на моєму віку, а мені вже 65, було багато, були і «кращі» й «гірші», але такого бездарного і безпорадного, як Сергій Кондрачук, я ще не пам’ятаю. Щоб на 9 травня «хватило таланту» організувати виставку картин та зустріч з футболу – посміховисько.


Чому не можна було організувати ходу пам’яті з портретами наших дідів, батьків, чому не провезти на транспорті тих учасників війни, які живуть в нашому місті, адже це жива історія? Чому не покласти квіти до Вічного вогню, чому в гідропарку не зварити «військового кулешу», і багато можна спитати: чому? чому? чому?
Адже Перемога одна на всіх, і хто знає чиїм би штатом чи колонією ми були б, якби не наші діди, батьки, матері – ті, хто зараз згадує все те на дворових лавочках, адже їх в нашому місті вже можна перерахувати по прізвищах. За що до них така неповага?
Історію забувати не можна. «Нація, яка не знає своєї історії, приречена пережити її вдруге…» Не дай Боже повторення тієї історії.
Був організований захід 8 травня. Хто був присутній, почув, як наш пан голова розмовляв по-російськи, але чому навіть по-російськи ніхто букетиком бузку не привітав отих кількох ветеранів, чому не виділили коштів на квіти? Жаль, що наша адміністрація живе тільки своїми емоціями, і насаджує нам всім свої думки, ось так, мовляв, погоджуйтесь з нами.
А ми не згодні. Адже по всіх містах України відзначають і 9 травня.
Шановна редакціє, я дуже хочу щоб цей лист був надрукований.
З повагою та найкращими побажаннями мешканка міста
Остроголов Ніна Павлівна,
м. Здолбунів.


Від редакції. Лист від Ніни Павлівни ми опублікували, вилучивши за браком газетної площі лише віршик і ще один рядок ганьби на адресу голови райдержадміністрації. Ще раз нагадаю, що редакція не завжди поділяє думки своїх дописувачів та читачів, але наші шпальти є майданчиком для їхніх думок. Тож цей лист ми надрукували для того, щоб почути вашу відповідь, ваші думки, ваші аргументи, шановні наші читачі. Дискусію відкрито. Редакція достатньо на цю тему висловилася в минулому числі. Чекаємо листів від вас, шановні жителі Здолбунівщини. Обіцяємо їх опублікувати. Пишіть нам. Описуйте життєві історії тих людей поважного віку, які пережили війну, репресії, про яких треба знати молодшим поколінням і шанувати їх. Ми готові компенсувати недопрацювання влади бодай у такий спосіб. А насамкінець нагадаю, що гарні традиції творить не влада, а громада. В українців завжди було так, споконвіку. Ініціатива має йти знизу. А влада що? Вона має виконувати те, чого вимагає громада. Якщо ви мовчали – не нарікайте!Від редакції. Лист від Ніни Павлівни ми опублікували, вилучивши за браком газетної площі лише віршик і ще один рядок ганьби на адресу голови райдержадміністрації. Ще раз нагадаю, що редакція не завжди поділяє думки своїх дописувачів та читачів, але наші шпальти є майданчиком для їхніх думок. Тож цей лист ми надрукували для того, щоб почути вашу відповідь, ваші думки, ваші аргументи, шановні наші читачі. Дискусію відкрито. Редакція достатньо на цю тему висловилася в минулому числі. Чекаємо листів від вас, шановні жителі Здолбунівщини. Обіцяємо їх опублікувати. Пишіть нам. Описуйте життєві історії тих людей поважного віку, які пережили війну, репресії, про яких треба знати молодшим поколінням і шанувати їх. Ми готові компенсувати недопрацювання влади бодай у такий спосіб. А насамкінець нагадаю, що гарні традиції творить не влада, а громада. В українців завжди було так, споконвіку. Ініціатива має йти знизу. А влада що? Вона має виконувати те, чого вимагає громада. Якщо ви мовчали – не нарікайте!

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити