Ось і прийшла вже до нас зима, сповіщаючи про себе першими пухнастими сніжинками.
Але у Здолбунівській ЗОШ І ст. № 7 ще по-осінньому тепло та радісно. А все тому, що учні 1-А класу, прощаючись з осінню, влаштували свято - “Бал квітів”. Дійство було особливим: з усмішками, теплими поглядами, гарними словами. І навіть сонеч­ко визирнуло з-за хмар та лагідно усміхалося до дітей-квітів.
Як справжня господиня, Осінь пошанувала усі квіти і передала естафету Зимі.


Педагоги школи, а саме класний керівник Лариса Миколаївна Табачук, завуч Оксана Ярославівна Ковальчук, вчитель музики Ніна Миколаївна Лукашук, практич­ний психолог Ольга Іванівна Радей зуміли створити затишну атмосферу й емоційно-піднесений настрій. Діти охоче відгадували загадки, декламували вір­ші, співали й танцювали - і все це на тлі осінніх краєвидів нашої Батьківщини.
На святі були присутні батьки, бабусі й дідусі, які з гордістю споглядали виступи своїх дітей та онуків. Упродовж заходу блиск в очах присутніх сповнював дитячі серця сміливістю. Учні щиро раділи своєму першому шкільному святу, бо видалося воно особливим, неповторним.
Батьки учнів 1-А класу
Здолбунівської
ЗОШ І ст. № 7.
На фото: учасники “Балу квітів”.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити