Неможливо уявити села без церкви і без школи. А така красуня - новобудова, що стоїть посеред Миротина, наштовхує на роздуми...
Нова влада, нові формації, нова тенденція зростання - а довгобуд стоїть. Відслужили в армії хлопці, стали матерями дівчата, при народженні яких розпочалось будівництво. А він стоїть...
Школа. Суха, збережена, з великими вікнами, з готовністю прийняти гомінкий учнівський гурт. Ще ніби трошки, ще 20% зусиль влади - і буде новосілля, бо 80% готовності вже є.
І ось ніби замаячила іскорка надії. За справу взявся депутат обласної ради, меценат і підприємець Олександр Мойсейович Андріюк. Колективний лист-звернення працівників школи не залишив його байдужим до проблем миротинської громади. А де ж місцеві органи влади? А їм навіщо? Їм не пече!
Приїзд в Миротин Олександра Мойсейовича вселив у душі освітян впевненість у завтрашньому дні, адже він - знаний в районі своїми добрими справами.
Подарувавши школі вкрай необхідні для проведення спортивних занять футбольні, волейбольні і баскетбольні м'ячі, а також придбавши для потреб навчального закладу однотумбові, хромовані, декоровані ламінатом умивальники, Олександр Мойсейович пообіцяв докласти зусиль для зрушення з мертвої точки питання добудови нової школи.
Дай Вам Бог здоров'я, шановний Олександре Мойсейовичу. Високого Вам злету і щире спасибі за Ваші добрі справи.
Педагогічний
і учнівський колективи 
Миротинської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry