«Найвеличніший музичний інструмент» - так часом висловлюються про форте­піано. Цей інструмент здатний відтворити найрізноманітнішу музику: класику, джаз, поп, народну… У концертному залі ви розчуєте потужний звук фортепіано навіть у симфонічному оркестрі і, водночас, під його ненав’язливий акомпанемент може виступати професійний співак. Фортепіано порівнюють з паліт­рою художника, спеціально для цього інструмента створюють найпрекрасніші музичні твори.
Справжнє свято фортепіанної музики відбулося нещодавно у ЗОШ І ст. № 7. Вихованці нашого закладу, які відвідують і музичну школу, подарували учням-глядачам музичні твори у своєму виконанні.


До уваги слухачів були представлені шедеври світової класики - «Сонатина» І. Берковича, «Захоплення» Ф. Марчетті, «Пісня моря» С. Дункана, «Етюд» А. Гедіке, «Аріетта» Ч. Гуно та ін., а також українські народні пісні «Щебетала пташечка» та «Ой там на горі Січ іде».
У концерті взяли участь Олександра Мазепа (перший рік навчання), Дмитро Демчук та Богдан Хоровець (третій рік навчання).
У залі панувала доброзичлива, творча атмосфера. Виконавці поринули у світ музики, грали твори з великим натхненням і завдяки цьому переконливо донесли до слухачів глибину композиторського задуму.
Упродовж усієї програми викладач Здолбунівської музичної школи та педагог юних піаністів Тетяна Вікторівна Кардаш розповідала глядачам історію появи та розвит­ку фортепіано.
Після концерту довго не затихали бурхливі оплески та лунали позитивні відгуки слухачів. Сподіваємось, що такі зустрічі стануть традиційними. Юним піаністам побажаємо успіхів, натхнення та великих здобутків на творчій ниві, а їх викладачу - наснаги і безліч обдарованих учнів.
Ніна ЛУКАШУК,
вчитель музичного мистецтва
Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити