За своє життя ніколи ні на кого не жалілася. Та нещодавно потрапила в неприємну ситуацію, яка зачепила за живе. Тож вирішила поділитися тим болем, який, думаю, доводиться нині переживати багатьом пенсіонерам, людям похилого віку.
23 червня о 9.41 год. я мала намір їхати із автостанції Здолбунова до Рівного. Оскільки державою передбачений пільговий проїзд для пенсіонерів і на це виділяються відповідні кошти, а я ще й є дитиною війни, вирішила скористатися цією пільгою. Пред’явивши касиру автостанції своє посвідчення і заплативши 0,63 грн., взяла квиток. У цей момент автобус жовтого кольору Здолбунів-Рівне стояв поруч на зупинці. Я до нього зайшла і подала водієві квиток. І тут почалося...


Водій почав кричати, вимагаючи, щоб я вийшла з автобуса, бо поданий мною квиток придбаний на маршрутку іншого підприємця. Я вийшла і звернулася до касира за допомогою, вона підтвердила, що я можу їхати саме цим автобусом, який вже почав рушати з місця. Мені довелося його зупинити. Водій знову почав кричати, доводячи, що він не зобов’язаний мене везти, бо у придбаному мною квитку вказано прізвище підприємця-перевізника Мельника І. А., а ця маршрутка належить іншому – Крючковському В. А. Але як я могла про це знати, заходячи в автобус?
Молоді люди, які перебували в автобусі, заступилися за мене, і ми нарешті поїхали. Водій дорогою ще довго висловлював своє невдоволення, але я вже цього не чула, у мене піднявся тиск, погіршився настрій. У Рівному я подякувала водієві, що таки взяв мене. Номер маршрутки не записала, бо погано бачу.
Подібні випадки, коли водії ображають пенсіонерів, людей похилого віку, грубо до них ставляться, непоодинокі. Якщо на кінцевій зупинці маршруту візьмуть двох пенсіонерів, то в місті вже ніхто з них не може скористатися правом на пільговий проїзд.
Соромно за невихованість нашої молоді, яка так принижує людей похилого віку. Проте не всі такі, є й хороші хлопці й дівчата, і їх більшість. Тож бажаю молодим дожити до наших літ, і щоб до них тоді оточуючі ставилися так, як і вони до нас.
Л. Юхимчук,
пенсіонерка.

Comments are now closed for this entry