П’ятнадцяте червня 2014 року стало особливим в історії життя Глинської громади. У цей день відзначали 530-річчя першої письмової згадки про село. Хоча і не було гучного святкування у зв’язку з трагічними подіями в країні, та глиняни ретельно готувалися до цієї визначної дати.
На площі біля сільської ради зібралося чимало гостей і жителів села. Серед гостей були присутні представники районного керівництва та вихідці з Глинська, які своєю працею прославили малу батьківщину. Керівники району на свято приїхали не з порожніми руками - привезли подарунки сільській громаді.
Глиняни завжди з великою пошаною ставилися до своїх героїв-захисників, які під час Другої світової війни боролися за те, щоб ми усі жили у мирній державі. Священик біля обеліска відслужив панахиду за загиблими тоді воїнами, а також за військовими, які загинули вже у наші дні на Сході країни. Потрібно зазначити, що і наші хлопці, односельці, беруть участь у бойових діях, захищаючи незалежність і цілісність України.


Хочеться з повагою згадати мешканців села - простих трудівників, працівників установ сільської ради. Це Ніна Ромаш, Мілена Рибчинська, Микола Серветник, Тетяна Боярчук, Руслана Місько, які справляються не тільки зі своїми професійними обов’язками, бо можна бачити і як вони прибирають вулиці села, кладовище, вивантажують сміття. Також хочемо згадати Валентину Довганську - працівницю відділення зв’язку, котра не тільки на совість виконує свою роботу, але й відстоює інтереси Глинської громади. Саме завдяки таким людям у нашому селі завжди панують чистота і порядок.
Отож побажаймо глинянам на майбутнє згуртованості у вирішенні нагальних потреб громади, процвітання, благополуччя і миру в Україні.
Мешканці села.

Comments are now closed for this entry