Традиційно ось уже сьомий рік до дітей наших сіл із подарунками приходить Святий Миколай. Але цього року дітей з багатодітних сімей, неблагополучних родин, дітей-сиріт, інвалідів, позбавлених батьківського піклування зібрав Дід Мороз в будинку культури с. Гільча Друга і в клубі с. Йосипівка.
Гарну, цікаву, змістовну програму із казковими героями, конкурсами та розвагами підготували працівники Гільчанського сільського будинку культури, які подарували дітям свою любов і тепло, створили незабутню атмосферу. Щирі посмішки та радість в очах дітлахів свідчили про те, що свято вдалося.
Казкове свято дітям подарували чуйні, милосердні, небайдужі підприємці – Л. Маланчук, Н. Омецинська, В. Пилипчук, О. Дульський, В. Самчук, В. Зінченко, А. Петравчук, директор ПСП “Колос” В. Більчук, директор ТзОВ “Колос-Інвест” С. Мичка.


Висловлюю слова вдячності, бажаю міцного здоров’я, успіху, любові, щастя, здійснення мрій і сподівань, благополуччя та достатку у Ваших оселях, миру, злагоди та Божого благословення.
Лідія Балабат,
Урвенський сільський голова.

Comments are now closed for this entry