З метою підвищення ролі профорієнтації та виховання в учнів ціннісного ставлення до праці в Миротинській ЗОШ І-ІІ ст. нещодавно відбулась презентація проекту “Трудова біографія моєї родини”. Підготували проект учні 9 класу зі своїм класним керівником Наталією Ростиславівною Бортник. На виховний захід були запрошені учні 8-го класу, класні керівники, заступник директора з навчально-виховної роботи, завідуюча публічно-шкільною бібліотекою.
Під час презентації дев’ятикласники демонстрували присутнім власні проекти, в яких відображена трудова діяльність їхніх родин. Усіх запрошених приємно вразили розповіді про трудові династії хліборобів, підтверджені фото-слайдами.


Надовго залишиться в пам’яті учасників заходу і презентація робіт народної майстрині, жительки с. Мізоч Лідії Головницької, з якою учні познайомились під час літньої експедиції “Стежками рідного краю”. Вишиті її руками картини, ікони, рушники представили учні у мультимедійній презентації “Життя, вишите на полотні”.
Яскраву і надзвичайно захоплюючу віртуальну подорож у світ професій запропонувала молодшим школярам Олександра Олексюк, під час якої учасники та гості відгадували назви професій, називали найнебезпечніші їх види.
Різноманітні форми виховного заходу повною мірою продемонстрували різнобічність профорієнтаційної тематики і залишили в пам’яті гостей безліч позитивних емоцій і вражень.
Лариса Ковальчук,
завідуюча
публічно-шкільною
бібліотекою
с. Миротин.

Comments are now closed for this entry