У кожного села своя біографія. Її роками, десятиліттями «пишуть» люди. Знати її - обов’язок кожного, адже місця, де народились, - завжди святі. Тому не випадково вчитель 3-го класу Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. Ольга Гордіївна Мосійчук обрала для виховної години тему «Моє село».
Зал по-святковому прикрасили українськими вишивками, виготовленими руками мам та бабусь школяриків, оформили книжкову виставку «Ми з тобою, краю, де сопілка грає», а поряд із матеріалами про історію села розмістили роботи дітей, на яких вони намалювали різні його куточки. Скільки тепла, сонця, краси, любові було відображено у цих малюнках!


Під час заходу присутні переглянули презентацію «Історія села». Діти розповідали про своїх бабусь і дідусів. А мами та бабусі, які взяли участь у виховній годині, ділились спогадами про своє життя, про працю на рідній землі.
У піснях та віршах, що звучали того дня на святі, школярики підкреслювали, що людина має завжди пам’ятати, де її коріння. Адже батьківська хата, мамина пісня, дідусева наука, бабусина вишиванка, рідна криниця - це пам’ять роду, твоя історія.
Тамара ЛІЩИНСЬКА,
завідуюча публічно-шкільною бібліотекою с. Будераж.

Comments are now closed for this entry