Багате звичаями та традиціями наше село, бо живуть тут у мирі й злагоді люди різних національностей і віросповідань. Однією з добрих традицій є відзначення новорічно–різдвяних свят. Цього разу відзначали їх цікаво і весело.
Напередодні Нового року на площі у центрі села урочисто засяяла красуня ялинка, чому передувало яскраве розважальне дійство за участю літературних та казкових героїв. Пані Солоха потішила глядачів своєю безпосередністю. Казкова Фея показала дорослим і малятам приклади любові до ближнього, вселяючи віру у здійснення найзаповітніших мрій. Чорт, як ведеться, був хитрим та корисливим. Порадувала глядачів і «гостя з Африки», яку запросила на свято Настуня–вередуня.
А яке ж свято без Діда Мороза й Снігуроньки? Вони теж прибули до нас, щоб усіх привітати. Ще прийшли із далекого Вифлиєму Пастушки і Янгол–поводир, принесли гарну новину про народження Сина Божого.
Звучали на святі запальні новорічні пісні, веселі колядки. Також усі присутні разом з героями дійства на площі танцювали ламбаду.
З найкращими побажаннями та подякою за гарні здобутки до громади звернувся голова Глинської сільської ради Петро Леонтійович Ольховець. Закінчилося святкове дійство феєрверком.
На Різдво у сільському будинку культури присутніх порадували “живою” музикою, конкурсами та розвагами гурт «Швагри Мирові», Дід Мороз і Снігуронька.
15 січня за підтримки сільського голови у Глинську відбувся перший фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяна зірка». У ньому взяли участь представники всіх релігійних конфесій, які є на території сільської ради, народний аматорський колектив «Калинонька», дитячий ансамбль «Намисто», гурт «Швагри Мирові». Наприкінці заходу сільський голова вручив його учасникам Подяки.
Оксана ХАНДРУК,
директор будинку культури
с. Глинськ.

Comments are now closed for this entry