Ефективність та результативність виховного процесу не можливі без активної співпраці сім’ї та школи. Не всі батьки мають необхідні знання з психології та педагогіки виховання, спілкування з дітьми. На допомогу їм у нашій школі організовано батьківський всеобуч. До проектів його програм вносять найактуальніші питання виховання дітей в родині.
На черговому засіданні всеобучу, яке відбулось 13 грудня, учитель початкових класів Л. Л. Григорук ознайомила батьків із питанням «Формування у молодших школярів навчальних умінь і навичок». Учитель правознавства Н. В. Бережнюк виступила перед батьками з лекцією-консультацією «Права і свободи людини в Україні».
Веселими й сповненими тепла були “Андріївські вечорниці”, які підготували з дітьми класний керівник М. Г. Щербатюк і завідуюча сільським клубом І. С. Рижук. Дівчата та хлопці жартували, співали, танцювали. Юні красуні навіть ворожили, адже десь у глибині душі кожна дівчина вірить, що “Андрієва ніч” допоможе пізнати долю. Щира господиня усіх пригостила “смішними” варениками, які наліпили молоді господарочки.
У народі кажуть, що гарна та сім’я, в якій виростають гарні діти. І це справедливо. Адже врешті-решт долю дітей визначають не мрії і слова, а мікроклімат родинного виховання, його загальна спрямованість.
Валентина ПЕШКО,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry