У дошкільному навчальному закладі “Дзвіночок” працює злагоджений і творчий педколектив. Хоча усі його працівники різні, об'єднує їх любов до дітей. Саме малечі вони відкривають бачення світу, навчаючи мистецтву жити серед людей чесно і по-справедливості. А скільки тепла і ніжності віддають нашим дітям вихователі! У дитсадку відбувається становлення особистості малюків, прекрасно налагоджено навчально-виховний процес.
Очолює колектив ДНЗ Галина Павлівна Климюк. Завдяки її невтомній праці створений відповідний комфорт у садочку. На гідному рівні організовуються тут дитячі ранки, змістовні і пізнавальні родинні свята, відкриті заняття, на які запрошують батьків.
Цікаво проходять у “Дзвіночку” традиційні “Андріївські вечорниці”, де наших дітей знайомлять з українськими обрядами і звичаями. Малюки із захопленням беруть участь в іграх, співають українських пісень, по черзі кусають калиту. Наприкінці дійства усіх присутніх частують варениками.
Багато уваги приділяє колектив покращенню інтер'єру приміщень дошкільного закладу, дбає і про оновлення ігрових майданчиків. Приємно вражає озеленення, що буяє навколо дитсадка. Це створює справжню казку, у яку потрапляє наша малеча.
Дякуємо усім працівникам ДНЗ “Дзвіночок” за створений затишок, смачно приготовлені страви, за надані нашим дітям знання і виховання, за вашу трепетну любов і відкриті серця.
Тетяна ХОМЕНЧУК,
голова батьківського комітету ДНЗ 
“Дзвіночок”.

Comments are now closed for this entry