Вже 10-й рік поспіль у СК “Фаворит” гартують сили чоловіки. З 2000 року тричі на тиждень цей заклад відкриває двері для своїх постійних відвідувачів. Впродовж усіх цих років на заняття сюди, не дозволяючи собі бути відсутнім, поспішає керівник і тренер клубу Валерій Юрійович Кравцов, для якого спорт не просто хобі - життя.
Валерія Юрійовича можна назвати справжнім ентузіастом, адже десятиліття тому, коли перейняв естафету від клубу, що називався ”Шанхай”, саме йому довелося створювати все “з нуля” - було лише приміщення по вул. Незалежності, яке й зараз люб‘язно та безоплатно надає ВАТ “Укцемремонт”. А сьогодні в СК “Фаворит” є всі умови для фізичного вдосконалення і розвитку, тож головний профіль закладу - загальна фізична підготовка.


Між відвідувачами спортклубу встановилися дружні стосунки, кожен з них може розраховувати на підтримку товаришів. Під час тренувань завжди панує весела атмосфера, яку часто “провокує” сам тренер. Завжди позитивно налаштований, Валерій Юрійович любить жартувати, та це не заважає йому бути уважним: одразу помітить погрішності у виконанні вправ і порадить, як їх виправити.
У “Фавориті” дисципліна не така сувора, як у спортивних секціях. “Якщо запізнишся - не насварять, а коли щось не виходить - двійку не поставлять”, - говорить В. Кравцов. Та, хоч відвідування клубу й добровільне і обстановка тут дружня, заняття результативні. Члени цього СК регулярно беруть участь в районних і обласних змаганнях з важкої атлетики, армрестлінгу, настільного тенісу, часто займають призові місця.
Проте наявна загальна ситуація щодо поширення здорового способу життя не радує тренера. “Молодь не дуже цікавиться спортом, а для його популяризації робиться мало”, - зауважує Валерій Кравцов. Можна лише погодитись із ним, бо складається враження, що спорт тримається чи не на самому ентузіазмі.
Микола МІСЮРА,
житель м. Здолбунів.

 

Comments are now closed for this entry