У місті Луцьк 2-7 березня відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Здолбунівські важкоатлети зуміли продемонструвати на цих змаганнях високий рівень спортивної майстерності.

34525345324

Віталій Смочек.

У складі збірної команди Рівненської області у ваговій категорії до 73 кг на змаганнях виступав майстер спорту десятикласник Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Максим Демчишин. У ривку він підняв штангу вагою 129 кг, у поштовху - 166 кг; сума двоборства - 295 кг. Спортсмен встановив три рекорди України (для важкоатлетів до 17 років).
Успіх свого товариша по команді закріпив майстер спорту Віталій Смочек, який виступав у ваговій категорії до 81 кг. У ривку його результат 150 кг, у поштовху він підкорив штангу - 182 кг. У сумі двоборства Віталій Смочек набрав 332 кг і перевершив на 62 кг норматив майстра спорту України! При цьому в ривку, поштовху та сумі встановив три рекорди України для молоді до 23 років.


У цій же ваговій категорії бронзову медаль виборов брат Віталія майстер спорту України Сергій Смочек.
Також успішною була участь у змаганнях учня 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
№ 5 Ігоря Кулеши. Він виступав у ваговій категорії до 102 кг і вперше виконав норматив майстра спорту України!
Готували важкоатлетів до Кубка України з важкої атлетики заслужений тренер України Володимир Григорович Гордійчук і майстер спорту України Дмитро Володимирович Марчук. Фінансову підтримку для підготовки та участі у цих змаганнях надали міський голова Владислав Сухляк, депутати Здолбунівської міської ради, міський СК «Богатир».
Михайло ГАРБОВСЬКИЙ,
директор
Здолбунівської ДЮСШ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити