Здолбунівчанина Віктора Шупера у нашому краї знають як молодого літератора, талановитого автора поезій. Але це не єдина «сфера», де він зумів себе проявити і має досягнення.
Уже тривалий час Віктор захоплюється спортом – доб­ре грає у шашки, пробує себе і в шахах. Не раз був переможцем, виборював призові місця на змаганнях різного рівня з шашок. І, як зазначає він сам, шашки йому до вподоби набагато більше, адже ця спортивна гра значно динамічніша від шахів. Тому постійно розвиває спортивні навики, і ці його зусилля та вже наявні здобутки отримали офіційне визнання: на початку року Віктору Шуперу присвоєно звання «Кандидат у майстри спорту України з шашок», нещодавно вручено й відповідне посвідчення.
Але на досягнутому наш земляк зупинятися не збирається, адже планує виконати норматив майстра спорту. Тому щодня займається шашками.


Крім того, на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» Віктор Шупер розповів про ще одне своє прагнення, теж пов’язане зі спортом:
«Дуже хочеться тренувати інших, особливо дітей. Шашки в принципі дуже корисні, розвивають і логіку, і пам’ять, і уважність. Це значно корисніше заняття, ніж безперервне залипання у смартфонах, як ото робить зараз більшість… Хотілося б створити якийсь гурток чи спортивну секцію з шашок, де б я міг проводити заняття та навчати. До всього, маю цілу купу справді класної різноманітної навчальної літератури з шашок… Звісно, хотілося б, щоб це було щось типу роботи, бо хочеться і іншим користь приносити, і собі щось з того мати».
Сподіваємось, що знайдуться ті, хто ініціативу здолбунівчанина підтримає, адже залучення до занять спортом це здорово.
Олена Сніжна.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити