Здолбунівські важкоатлети брати Віталій та Сергій СМОЧЕКИ.

У Львові завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків. За збірну Рівненської області на цих змаганнях виступали наші земляки - майстри спорту брати Сергій та Віталій Смочеки. І кожен у своїй ваговій категорії завоював «бронзу».

Сергій СМОЧЕК під час змагань.

Вдалося це здолбунівським важкоатлетам нелегко, адже хлопці змагалися зі спортсменами старшими від них.
П’ятиразовий чемпіон України серед юнаків та юніо­рів, майстер спорту Сергій Смочек до цього два роки поспіль через травми не брав участі у змаганнях. На чемпіонаті України він виступав у ваговій категорії до 81 кг і продемонстрував високу майстерність та силу волі. У ривку Сергій підняв штангу вагою 140 кг, а в поштовху - 168 кг. Сума у двоборстві - 308 кг - забезпечила йому третє місце і бронзову медаль.


Успіх свого товариша по команді і брата підтримав багаторазовий чемпіон України серед юнаків рекордсмен країни майстер спорту вісімнадцятирічний Віталій Смочек. Він на чемпіонаті України змагався з суперниками у ваговій категорії до 67 кг. У ривку підкорив штангу вагою 113 кг, у поштовху - 142 кг і теж, як Сергій, став бронзовим призером «дорослого» чемпіонату.
Сергій та Віталій Смочеки тренуються під керівництвом заслуженого тренера України, майстра спорту Володимира Гордійчука. Фінансову підтримку підготовки й участі обох спорстменів у чемпіонаті України надали міський голова Ігор Ольшевський та депутати Здолбунівської міської ради.
Нині і Сергія, і Віталія Смочеків зараховано до молодіжної збірної України. У складі цієї команди вони готуватимуться до чемпіонатів Європи та світу.
За інформацією,
наданою директором ДЮСШ Здолбунівської
районної ради
Михайлом ГАРБОВСЬКИМ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити