Минулої суботи, 7 липня, у юнацьких команд здолбунівських «Орлів» було два матчі на виїзді. Товариські поєдинки вони зіграли у двох вікових категоріях Ю13 та Ю15 у Вінниці.
Суперником наших спортсменів була місцева команда «Вовки». Для здолбунівських молодших юнаків це був дебют у контактному виді гри в американський футбол. Незважаючи на хвилювання та брак досвіду, хлопці показали хорошу гру. Проте вінницькі «Вовки» виявилися сильнішими. Тож з фінальним свистком рефері зафіксував рахунок 14:0 на користь господарів.


Натомість наші футболісти Ю15 змусили розхвилюватися вінничан. Здолбунівчани впевнено вели в рахунку протягом матчу. Продемонстрували майстерну гру, хорошу злагодженість, використовували гарно комбінуючі пасові та виносні комбінації. Тож і перемогли своїх однолітків з Вінниці з рахунком 46:38.
Загалом вінничани чудово прийняли наших гравців. Варто відмітити професійний підхід до організації матчів.
Прес-служба СК «Орли».
Фото Владислава СВИРИДЮКА.
На фото: під час одного з матчів.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити