Кипить життя у Здолбунівській районній станції юних техніків. Нині на базі райСЮТ працює 13 профілів гуртків науково-технічного напрямку, до роботи в яких залучено понад 600 дітей. Роботу гуртків організовано не лише в пристосованих приміщеннях райСЮТ в Здолбунові, а й на базі Ступнівського НВК, Гільчанського НВК, П’ятигірської ЗОШ І-ІІ ст., Ільпінської ЗОШ І ст., ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, № 6 та № 7 Здолбунова.
Роботу гуртків станції юних техніків очолюють 16 досвідчених, здібних педагогів-фахівців, керівників гуртків. Саме вони залучають своїх вихованців до технічної творчості, розвивають в них неабиякий інтерес до занять улюбленою справо, плекають надію на досягнення відмінних результатів в різноманітних конкурсах, змаганнях, прагнуть перетворити для них у свято навіть будній день. Це вони піднімають авторитет нашого закладу, постійно в пошуках цікавих форм позашкільної роботи. Не буде перебільшенням, коли скажу, що ми працюємо з дітьми і для дітей, творчо, без штурмівщини і хаосу. Саме це стало запорукою того, що десятки наших гуртківців щорічно стають призерами різноманітних змагань, конкурсів, виставок робіт технічної творчості обласного та всеукраїнського рівнів.


За підсумками результативності позашкільних навчальних закладів області у обласних масових заходах з науково-технічного напрямку Здолбунівська райСЮТ - серед п’ятірки найкращих. А кілька років тому в обласному конкурсі «Кращий позашкільний навчальний заклад року» станція юних техніків виборола перше місце.
Організація роботи гуртків науково-технічного напрямку вимагає неабияких матеріальних витрат, постійного поліпшення матеріально-технічної бази гуртків. Завдячуючи нашому засновнику - Здолбунівській районній раді: її очільнику Олегу Дацюку та депутатському корпусу вже третій рік поспіль ми отримуємо значну підтримку в питанні оновлення матеріально-технічного забезпечення закладу, матеріального заохочення керівників гуртків та учнів - призерів різноманітних змагань, конкурсів, виставок робіт з НТТУМ в рамках діючої районної програми по роботі з обдарованою учнівською молоддю. З метою створення комфортних умов для занять у гуртках були виділені кошти на заміну вікон на енергозберігаючі в приміщенні райСЮТ по вул. Шкільній, 40а, а також на утеплення зовнішніх стін енергозберігаючими матеріалами.
А нещодавно ми придбали карт класу «Піонер-Н», давню мрію гуртківців молодшого шкільного віку. За кілька днів відбудуться обласні змагання з картингу, одного з найулюбленіших видів занять спортивно-технічного напрямку серед учнівської молоді. Хочеться побажати нашим вихованцям, щоб, як і в минулому році, вони підтвердили свою майстерність та вибороли перемогу в класі картингів «Піонер-Б» а «Піонер-Н».
Сергій ДЯЧЕНКО,
директор Здолбунівської
райСЮТ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити