Здолбунівські важкоатлети.

Минулої суботи, 17 березня, у Костополі відбулась відкрита першість тамтешньої ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших. Участь у змаганнях узяли спортсмени з міст Сарни, Здолбунів, Березне, Рівне та костопільчани. Минулої суботи, 17 березня, у Костополі відбулась відкрита першість тамтешньої ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших. Участь у змаганнях узяли спортсмени з міст Сарни, Здолбунів, Березне, Рівне та костопільчани. 


Вдалими стали змагання для юних важкоатлетів зі Здолбунівщини. Адже золоті медалі чемпіонату вибороли: учень загальноосвітньої школи І ступеня № 7 Ярослав Мудрий, учні Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський, Павло Крашановський, Василь Устименко та Богдан Скок, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 1 Максим Демчишин, учень Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Денис Шолудько та учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 5 Ігор Кулеша.Друге місце посів учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 3 Денис Постнов, третє - учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 4 Артур Романюк.У загальнокомандному заліку здолбунівські важкоатлети вибороли перше місце. Спортсменів нагородили грамотами, медалями та кубком.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити