Переможці та призери змагань з тренерами.

Двадцять сьомого січня на Хмельниччині відбувся відкритий чемпіонат Шепетівської ДЮСШ з важкої атлетики, присвячений Дню визволення міста Шепетівка від фашистських загарбників. Участь у змаганнях брали юнаки та дівчата з м. Кам’янець-Подільський, Шепетівка та смт Теофіполь Хмельницької області, м. Новоград-Волинський Житомирської області та м. Здолбунів.
Золоті медалі чемпіонату завоювали такі наші земляки: у ваговій категорії до 34 кг - учень 4 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І ст. № 7 Ярослав Мудрий, у ваговій категорії до 41 кг - п’ятикласник Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський, у ваговій категорії до 56 кг - учень 7 класу цієї ж гімназії Василь Устименко.


Срібні нагороди вибороли: у ваговій категорії до 50 кг - учень 7 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Максим Демчишин, у ваговій категорії +62 кг - учень 4 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Артур Романюк.
Треті місця посіли: у ваговій категорії до 34 кг - учень 5 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 Денис Постнов, у ваговій категорії до 50 кг - учень 7 класу Здолбунівської гімназії Павло Крашановський, у ваговій категорії до 62 кг - учень 5 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Денис Шолудько.
Щиро радіємо успіхам спортсменів та їх тренерів.
Дирекція ДЮСШ
Здолбунівської
районної ради
Рівненської області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити