Двадцять восьмого січня у Здолбунові, в приміщенні ФСК «Локомотив», відбувся шостий турнір з міні-футболу між ветеранами пам’яті Я. Д. Гайдучика.

Участь у змаганнях взяли чотири команди: у віковій групі 35-45 років - НК «Здолбунівський бомонд» і ФК «Спартак» (с. Зелений Дуб), у віковій групі 45 і більше років - НК «Здолбунів-Здов­биця» і «З легкою парою» (м. Здолбунів).
Перший матч між командами НК «Здолбунівський бомонд» і ФК «Спартак» (с. Зелений Дуб) завершився нічиєю - 3:3. У наступній грі успішнішими були здолбунівчани, вони й здобули перемогу з рахунком - 10:2. Тож команда НК «Здолбунівський бомонд» з 4 очками перемогла у своїй віковій групі.


В іграх між командами НК «Здолбунів-Здовбиця» і «З легкою парою» перемогу здобули футболісти останньої. Перший матч завершився з рахунком 2:4 на її користь, наступний - 2:8. У підсумку команда «З легкою парою» здобула шість очок і вдруге стала переможцем турніру у віковій групі 45 і більше років.
Визначили також кращих гравців та бомбардирів турніру. У віковій групі 35-45 років кращим гравцем турніру визнали Олександра Границького з ФК «Спартак» (с. Зелений Дуб), а кращим бомбардиром Віталія Фрід­риха (НК «Здолбунівський бомонд»), який забив вісім голів. У віковій групі 45 і більше років кращим футболістом став Олег Петришин (НК «Здолбунів-Здовбиця»), а кращим бомбардиром Василь Демчук («З легкою парою»), в активі якого шість голів.
Кубки та грамоти переможцям і призерам турніру вручив голова Здолбунівської міської федерації футболу О. В. Мазярко.
Окремо відзначили найстаршого учасника змагань - 65-річного Валентина Рудюка з команди НК «Здолбунів-Здовбиця».
Суддівство здійснював С. Ф. Стратюк, переселенець з Донеччини. Фінансову допомогу в підготовці й проведенні змагань, зокрема в придбанні кубків і грамот, надало МП «Квант» (директор І. Д. Люльчак).
Сьомий «ветеранський» турнір заплановано на січень вже наступного року.
Володимир ГРОГОЛЬ,
голова комітету зі зв’язків зі ЗМІ
ГО «ЗМФФ».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити