Зліва направо: Павло КРАШАНОВСЬКИЙ,
Максим ДЕМЧИШИН, Дмитро Володимирович МАРЧУК,
Василь УСТИМЕНКО та Ігор КУЛЕША.

Першого грудня у м. Луцьк відбувся Все­український турнір на призи першого на Волині майстра спорту з важкої атлетики А. Л. Хвесика серед юнаків та дівчат 2002 р. н. і молодших. Участь у ньому брали й учні відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради. Зазначимо, що наші вихованці виступили на цих змаганнях доволі вдало. Так, друге місце у ваговій категорії до 45 кг посів учень Здолбунівської гімназії Павло Крашановський, а у ваговій категорії до 50 кг - учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Максим Демчишин. Золоту медаль виборов у ваговій категорії до 56 кг учень Здолбунівської гімназії Василь Устименко. Третє місце у ваговій категорії понад 62 кг завоював учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Ігор Кулеша. А шосте місце у ваговій категорії до 69 кг посів учень місцевої ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Андрій Ковалець.


У тому ж таки Луцьку 1-3 грудня проходив і чемпіонат центральної ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з важкої атлетики. І здолбунівські важкоатлети підтвердили свою майстерність. Перше місце у змаганнях спортсменів вагової категорії до 77 кг виборов студент ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», майстер спорту України Віталій Смочек. У ваговій категорії до 85 кг золото завоював майстер спорту України Дмитро Шемчук. Також переможцем, але у ваговій категорії до 94 кг, став кандидат у майстри спорту Богдан Савків.
Підготували цих спортсменів до змагань заслужений тренер України, майс­тер спорту Володимир Григорович Гордійчук, тренер з важкої атлетики ДЮСШ Здолбунівської районної ради майстер спорту Дмитро Володимирович Марчук та майстер спорту міжнародного класу Сергій Володимирович Астахов.
Дирекція ДЮСШ
Здолбунівської
районної ради.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити