На базі Здолбунівської ДЮСШ, що по вул. Старомильській, 25 травня змагались учасники чемпіонату Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1998-1999 р. н.
На урочистому відкритті чемпіонату були присутні голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, його заступник Микола Орлов та начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Михайло Гарбовський. Вони привітали спортивну юнь, побажали їй достойних виступів і захоплюючих перемог.
Цьогоріч державний прапор на змаганнях підняв чемпіон України 2014 р., бронзовий призер минулорічного чемпіонату Європи, учасник чемпіонату світу 2014 р., чемпіон України 2015 р., член Національної збірної України з вільної боротьби здолбунівчанин Микола Чабан.


Усього на змагання прибуло 90 спортсменів, крім здолбунівчан, участь у них брали борці з міст Рівне, Рокитне, Дубно, селища Мирогоща та Рівненського району.
Вісім з тринадцяти представників здолбунівської команди стали переможцями та призерами чемпіонату. Перші місця вибороли Павло Фінюк (в/к 46 кг) та Микола Чабан (в/к 54 кг), другі місця посіли Микола Гаркушенко (в/к до 42 кг) та Дмитро Шиянович (в/к до 69 кг). Четверо наших спортсменів вибороли почесні треті місця: Дмитро Тищук (в/к 58 кг), Максим Сіньков (в/к 69 кг), Олександр Гетманчук (в/к 50 кг) та Євген Андрущак (в/к 58 кг).
Переможців змагань нагороджено грамотами і медалями управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації.
За інформацією,
наданою відділом у справах молоді та спорту.

Comments are now closed for this entry