11 жовтня на стадіоні «Локомотив» відбулася заключна зустріч першого кола дитячої юнацької футбольної ліги Рівненської області першої ліги групи «Центр». Команда «Гімназія» приймала команду ДЮСШ з смт Гоща. Цей матч команда «Гімназія» розпочала в такому складі: Мельник Іван, Щенін Микола, Гайдучик Микола, Сілідуєв Андрій, Левчун Володимир, Гугайло Олександр, Жовтанюк Андрій, Калашник Михайло, Ковальов Едуард, Сержанюк Микола, Чичик Ігор. На заміну виходили: Гуральчук Володимир, Коник Назар, Кулеша Денис, Матеюк Сергій, Пальчевський Роман. Капітан команди – Левчун Володимир. Арбітр матчу – Шибунька Михайло.


Матч розпочався з сумбурних обопільних атак, які фактично не створювали загроз для воротарів. В основному вся гра проходила в центрі поля. Вязка боротьба в центрі поля не приносила переваг жодній з команд. Зачепитися за гру не вдавалось жодній з команд. Відносні загрози воротам суперників виникали лише при кутових та штрафних ударах поблизу воріт. Під час чергового кутового удару біля воріт гостей у штрафний майданчик прийшов наш центральний захисник Микола Гайдучик. Кутовий вдало подав і Микола Гайдучик, вигравши верхову дуель у захисників гостей, відмінним ударом головою відкрив рахунок у матчі.
Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь нашої команди, але командна гра не заводовольняла ні саму команду, ні вболівальників. Практично у більшості епізодів наші гравці програвали у швидкості при єдиноборствах. Причина крилася в фізичній перевазі суперників в першу чергу в зрості та вазі. Це психологічно впливало на гімназистів, і вони в переважній більшості програвали свої єдиноборства. Позитивно в цьому плані виділялася гра наших «малюків» Левчуна Володимира, Щеніна Миколи, Чичика Ігоря. Вони практично не програвали своїх єдиноборств з фізично переважаючими суперниками. Їх гра вказувала на резерви у покращенні гри нашої команди. Тренер команди Ігор Пархомчук під час перерви зумів внести необхідні корективи в дії своїх вихованців, в першу чергу в психологічному плані.
В другому таймі вболівальники побачили на полі вже зовсім іншу команду, вірніше дійсно справжню команду «Гімназія». З перших хвилин другого тайму практично кожну індивідуальну дуель на всіх дільницях поля вигравали гімназисти. Це відбувалось за рахунок самовіддачі та підвищення швидкості, як в індивідуальному, так і в командному плані. Ігрова і територіальна перевага повністю перейшла до наших футболістів. Команда «зловила» свою гру і не тільки отримувала справжнє задоволення, а й дарувала його глядачам. Усі розуміли, що другий гол у ворота гостей неминучий. Після чергової атаки наша команда отримала право на черговий штрафний удар. Ініціативу на себе знову взяв Микола Гайдучик і відмінним ударом у «дев’ятку» подвоїв і рахунок матчу. У воротаря гостей практично не було шансу виручити свою команду, настільки майстерним і точним був удар. Рахунок 2:0 не заспокоїв гімназистів, і вони продовжували гру в тому ж атакувальному стилі.
Черговий індивідуальний прохід Едуарда Ковальова завершився відмінною передачею в район воротарського майданчика, яку майстерно реалізував Назар Коник. Рахунок матчу став 3:0. Доля матчу була вирішена . Відмінний результат не лише в рахунку, а й, в першу чергу, в плані якості гри. Свою оцінку грі команди, як у звітному матчі, так і загалом у першому колі, висловили глядачі, серед яких були ветерани здолбунівського футболу. Ця оцінка - «МОЛОДЦІ». Саме таким скандуванням по закінченні матчу проводжали команду юних гімназистів, поки що відносно нечисленні здолбунівські футбольні вболівальники. Команда «Гімназія», та в першу чергу її тренер Ігор Миколайович Пархомчук, розуміють, що це аванс на майбутнє, який потрібно відпрацьовувати. За результатами результатами першого кола, команда фінішувала на другому місці, що зобов’язує до подальшого вдосконалення. До зустрічі в наступному футбольному сезоні.
Юрій МЕЛЬНИК.

Comments are now closed for this entry