Після вручення подарунка.

Юні спортсмени, які займаються вільною боротьбою у Здолбунівській дитячо-юнацькій спортивній школі, тепер мають можливість тренуватися ще ефективніше. Адже віднині у їх розпорядженні є новенький килим для вільної боротьби, який повністю відповідає усім стандартам обладнання для цього виду спорту.
Цей спортивний інвентар Здолбунівська ДЮСШ отримала за сприяння Президента Асоціації спортивної боротьби України Ельбруса Тедеєва. Таким чином Асоціація відмітила успіхи юних здолбунівських борців та заохотила їх до подальших звершень.

Здолбунівські спортсмени Микола Чабан (зліва), Віталій Руденко.


- Наші спортсмени заслуговують на те, щоб тренуватися на новому, професійному килимі, - розповідає директор Здолбунівської ДЮСШ Віктор Куцель. - Їх досягнення свідчать про пристойний рівень підготовки та прагнення підкоряти нові висоти. У 2006 році наш Микола Болотнюк став срібним призером чемпіонату Європи з вільної боротьби. Дмитро Скринник, Віталій Руденко у 2010 році представляли Україну на чемпіонаті Європи серед молоді. Навесні цього року вихованець ДЮСШ Микола Чабан став переможцем чемпіону України з вільної боротьби серед кадетів, а згодом здобув «бронзу» європейського юнацького чемпіонату з вільної боротьби та брав участь у чемпіонаті світу. До того ж з 2007 року ми проводимо Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті тренера, майстра спорту Володимира Кайди. Тому результати є, і саме наші досягнення й стали підставою для того, щоб отримати від Асоціації такий потрібний подарунок.
Килим, вартість якого складає близько 40 тисяч гривень, встановили у спортшколі минулого тижня. Зараз хлопці щодня активно на ньому тренуються. Відповідно до стандартів, новий килим має розміри 12 на 12 м, три кольори - усе, як на справжніх змаганнях.


У спортивній школі вільною боротьбою зараз займається близько 50 дітей, наймолодшим з яких тільки виповнилося 6 років. Перед початком нового навчального року до ДЮСШ звертається багато батьків, які прагнуть залучити своїх дітлахів до цього виду спорту, розповідає Віктор Куцель. Замаються вільною боротьбою тут не тільки жителі Здолбунова, але й діти та підлітки з селища, Квасилова, Здовбиці. Тепер «для повного щастя» юним спортсменам та їх наставникам не вистачає повноцінного ремонту спортивного залу. Але навіть це не заважає впевнено прокладати шлях до нових успіхів.
Марина СТЕПАНЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry