З 22 по 25 жовтня 2013 р. у Чернівцях пройшли змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків за участю команд з усіх областей України, Автономної Республіки Крим та міст Києва і Севастополя. Вихованець здолбунівської школи вільної боротьби Микола Чабан впевнено переміг усіх суперників і став чемпіоном! Учень здолбунівського тренера Віктора Куцеля гідно продовжив чемпіонську ходу своїх товаришів, чемпіонів України серед юнаків та юніорів, майстрів спорту Віталія Руденка та Миколи Болотнюка.
Микола Чабан був одним із спортсменів, які виступали у ваговій категорії до 47 кілограмів. Показавши себе майстерним борцем, він не залишив своїм опонентам жодного шансу і переміг по черзі третього призера чемпіонату України Віталія Семцова з Одеси, Мустафу Хайбердієва з Криму, одесита Артема Букшу. У півфіналі Микола здолав третього призера чемпіонату України, івано-франківця Євгена Дубового.


Як відомо, у фіналі програвати не варто. І Микола не програв - поклав на лопатки представника і надію Чернівеччини Олександра Вишняка.
Перемоги над міцними хлопцями-суперниками наш земляк здобув у жорсткій боротьбі. На жаль, чи на щастя, Микола Чабан навчається в одному із спортивних інтернатів Київщини, тому і представляв на змаганнях саме цю область. Хоча, на мою думку, для талановитих спортсменів потрібно створювати належні умови у нас - на Рівненщині.
А поки що ми щиро вітаємо з великим спортивним успіхом чемпіона України серед юнаків Миколу Чабана та його тренера Віктора Куцеля. Так тримати!
Іван ПАРЧУК,
старший тренер
Рівненської області
серед юніорів та чоловіків,
суддя національної категорії

На фото: чиста перемога у фіналі змагань.

Comments are now closed for this entry