Під таким гаслом у Здолбунівському будинку-інтер­наті для людей похилого віку та інвалідів 14 серпня ц. р. відбулися спортивні змагання в рамках І етапу спартакіади “Рух заради здоров’я” для підопічних підвідомчих установ департаменту соціального захисту населення Рівненської обл­держадміні­страції.
Головною метою проведення спартакіади є пропаганда фізичної культури, спорту та здорового способу життя, заохочення людей різного віку до занять оздоровчою фізкультурою і активного дозвілля. Ініціатором заходу виступила директор названого вище департаменту Ольга Підкидач, співорганізаторами - очолювана нею установа та обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.


Згідно з відповідним Положенням у спартакіаді можуть брати участь усі бажаючі, якщо у них немає медичних протипоказів до цього. У нашому закладі виступити на змаганнях зголосились 10 підопічних. Були серед них і молоді, і вже літні чоловіки та жінки, люди з обмеженими фізичними можливостями, 2 сімейні пари. Найстаршому з учасників команди - Степану Гузю уже за 80, а наймолодшій - Олені Шмугуровій скоро виповниться 30.
Перед початком змагань, що проходили на подвір’ї будинку-інтернату, присутнім представили головного суддю і секретаря змагань - представників ОЦФЗН “Спорт для всіх” Петра Борейчука та Олену Горбачук. Учасників команди привітала представник департаменту соціального захисту населення обл­держадміністрації Марія Остап­чук, їй же було надане почесне право дати старт спортивним перегонам.
Свою спритність, витривалість та влучність спортсмени демонстрували в особистій першості у 4 естафетах: “Влуч у ціль”, “Фітбол”, “Бадмінтон” та “Футбол”. Відзначу, що усі члени команди в боротьбі за перемогу викладались на повну. Їх активно підтримували вболівальники на чолі з директором інтернату Олегом Юрійовичем Висоцьким. А от примхлива спортивна фортуна проявляла свою прихильність по-різному.
Найкращі ж результати показали троє підопічних, які і стали переможцями. Перше місце виборола Олена Кушнер, друге - Олена Шмугурова, а третє - Анатолій Бутирський.
Всі учасники змагань отримали солодощі, переможців першості та найактивніших її учасників було відзначено ще і грамотами центру “Спорт для всіх”.
Спортивні змагання стали яскравою подією в історії будинку-інтернату, черговим кроком до реалізації права його підопічних на цікаве, повнокровне життя.
Наталія БУЦЬКА,
бібліотекар Здолбунівського
будинку-інтернатудля людей похилого віку та інвалідів.
На фото: після нагородження учасників змагань.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry