Здолбунівські спортсмени вкотре радують своїх шанувальників високими результатами. Так, 21 квітня ц. р. у Варшаві відбувся відкритий чемпіонат Польщі з марафонського бігу, в якому взяв участь і наш земляк Сергій Українець (на фото). Із понад 6 тисяч учасників, наш спортсмен прибув на фініш з 12 результатом, подолавши 42 195 м за 2 год. 21 хв. 53 сек. Цей результат свідчить, що Сергій виконав норматив майстра спорту України з марафонського бігу.
Поспілкувавшись із спортсменом, не можна сказати, що сам він надто задоволений своїм виступом, адже прагнув потрапити в десятку. Проте треба відзначити, що наш спортсмен ще досить молодий для цього виду спорту, оскільки йому лише 22 роки, а на пік своєї форми марафонці виходять у 30-35 років. Загалом, це був другий офіційний старт Сергія у його житті. На першому своєму марафоні, у минулому році, він виконав норматив кандидата у майстри спорту. Тренує спортсмена Володимир Захожий. Сергій Українець займається бігом уже сьомий рік, за тиждень пробігаючи понад 150 км. Фінансову підтримку йому надає приватний підприємець зі Здолбунова Андрій Кардаш.
Дивлячись на результати та цілеспрямованість Сергія Українця, не сумніваєшся, що у його кар’єрі ще все попереду, а мрія спортсмена - потрапити на Олімпійські ігри, - обов’язково стане реальністю.
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry