Володимир ГОРДІЙЧУК. 

    На початку квітня у м. Скадовську відбулись ІІІ літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту з важкої атлетики. Участь у змаганнях взяли 356 важкоатлетів. Рівненщину в черговий раз представляв відомий тренер-викладач Здолбунівської ДЮСШ “Колос”, 12-разовий чемпіон України серед ветеранів, рекордсмен України, бронзовий призер чемпіонату світу 1997 р., майстер спорту, заслужений тренер України Володимир Гордійчук. 

    Виступ нашого земляка був вдалим. У ваговій категорії + 105 кг Володимир Гордійчук виграв золоту медаль чемпіона, і його зараховано до складу збірної України, котра готується взяти участь у Всесвітніх спортивних іграх ветеранів, що пройдуть 11-18 жовтня ц. р. в австралійському м. Сіднеї. Побажаймо ж спортсмену і цього разу добре підготуватися та, здолавши всі труднощі, додати до своїх перемог іще одну - міжнародну. 
    Добре було б, якби зусилля важкоатлета підтримали спонсори, надавши допомогу коштами для так необхідних при повноцінній підготовці до змагань високого рівня калорійного харчування й вітамінізації. 
Фото Миколи ПОГОНСЬКОГО.

 

Comments are now closed for this entry